“Ara tatil eğlencesi İzmir Park’ta”

Hafta sonu başlayacak 9 günlük ara tatilde İzmir Park’ta çocukları eğlence dolu etkinlikler bekliyor.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın bu sene ilk kez uygulayacağı ara tatilde İzmir Park Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçileri birbirinden renkli etkinliklerde buluşacak. 

       

16 Kasım’da Oyuncak Yapım Atölyesi’nde bir araya gelecek olan çocuklar Sirk Foku tasarlarken, 17 Kasım’da ebeveynleri ile birlikte “Renkli Balonlar Atölyesi”ne katılacaklar. Aileleri ile birlikte balondan ahtapot figürü yapacak olan çocuklar keyifli bir gün geçirme şansı yakalayacak. 23 Kasımda Öğretmenler Günü’ne özel “Fotoğraf Çerçevesi Yapım Atölyesi”ne ev sahipliği yapacak İzmir Park’ta 24 Kasım’da “Çılgın Bilim Atölyesi” gerçekleşecek. Kimyasal reaksiyonların nasıl oluştuğunu öğrenecek olan çocuklar hem ilginç deneyler yapacak, hem de bilim dünyasında eğlenceli bir yolculuk yapacak.        

      

 Tüm etkinliklerin ücretsiz olarak gerçekleşeceği İzmir Park’ta, etkinliklere katılabilmek için danışma biriminden kayıt yaptırılması gerekiyor.

 

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=12045

Yazan - Kas 15 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes