Çiğli AVM’de Garaj Günleri başlıyor

Alışverişi her zaman keyifli ve kazançlı hale getiren Çiğli Kipa AVM, Garaj Günlerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıllarda düzenlediği “İndirim Festivalleri” ile müşterilerinin büyük beğenisini toplayan Çiğli Kipa AVM, bu sene de gerçekleştireceği “Garaj Günleri” ile adından söz ettirecek! 29 Kasım – 8 Aralık tarihleri arasında Çiğli Kipa AVM’de düzenlenecek garaj günlerinde, alışveriş keyfinin doyasıya yaşanması hedefleniyor.

Garaj günleri süresince alışveriş merkezi bünyesinde bulunan; Migros, Boyner, Flo, Deichmann, Altınyıldız, U.S. Polo, Penti, Dagi, Tudors, Madame Coco, English Home, İnkılap Kitabevi, Kapshon, Mert Optik, MKN Ayakkabı, Bykush, Şapkacım, Şimal gibi markalar birbirinden özel indirimler sunacak.

Çiğli Kipa AVM, alışveriş keyfini doya doya yaşamak isteyen tüm İzmir halkını 29 Kasım – 8 Aralık tarihleri arasında Çiğli Kipa AVM Garaj Günlerine bekliyor.

Kampanya detaylarını öğrenmek, kampanyalarımızdan ve etkinliklerimizden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı ve internet sitemizi takip etmeyi unutmayın…

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=12421

Yazan - Kas 26 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes