Evinizin mutfağı açıldı

Brasseire by Murano’s, Point Bornova’da açıldı. Kurucularından Fulya Perçin Yonuk, “Sadece lezzet severleri değil, yatırımcılara da kapımızı açtık.  Brasseire by Murano’s, Türkiye’nin dünya mutfağından örnekler sunan amiral gemisi olarak yola çıktı” dedi.

Yeme içme sektöründe İzmir’in İtalyan’ı olarak bilinen Murano’s, yeni markasını “Evinizin Mutfağı” sloganıyla Point Bornova’da “Brasseire by Murano’s” adıyla açtı. Türk, İtalyan, Fransız mutfağını kapsayan Brasseire by Murano’s, kapısını sadece lezzet düşkünlerine değil yatırımcılara da açtı.

Hasan Yonut, Fulya Perçin Yonuk ve Gökçen Yıldırım, Brasseire by Murano’s için “Evinizin Mutfağı” dedi.

Fulya Perçin Yonuk ve Gökçen Yıldırım ortaklığında 2017 yılında ilk olarak Ege Perla’da açılan Muranos kısa sürede seçkin mutfağıyla İzmirlilerin ilgisini gördü. Lezzet severlerin İzmir’in İtalyanı olarak kabul ettiği Murano’s, iki yıllık süreçte 100 binin üzerinde misafir ağırlarken geçtiğimiz yaz hizmete giren Murano’s Alaçatı şubesiyle de büyük ilgi gördü. Tazelik prensibi ve modern sunumuyla dikkat çeken Murano’s, yeni bir konsept ile kapılarını bu kez Point Bornova’da açtı.

Fulya Perçin Yonuk

Türk, Fransız ve İtalyan mutfaklarından ilham alınan menüsüyle Brasserie by Murano’s, açıldığı ilk gün yine büyük ilgiyle karşılaştı. Fulya Perçin Yonuk, yeni markalarının “Dünya Mutfağı” ile hizmet verdiğini, alışveriş arası yorgunluğun atıldığı, iş toplantılarının keyifli sohbetlere dönüştüğü, pazar kahvaltılarının ev sıcaklığında yapıldığı bir ortam sunduğunu belirterek “Aslında burası evinizin mutfağı. Evinize aldığınız ürünlerin tazeliğine, doğallığına nasıl dikkat ediyorsanız, burası da aynı özeni gösteriyor. Evinizde nasıl rahatsanız, burada da aynı konforu sunuyoruz” dedi.

Brasseire by Murano’s kapılarını hem lezzetseverlere hem yatırımcılara açtı

Brasseire by Murano’s’un büyüme hedefiyle yola çıktığına dikkat çeken Yonuk, “Yatırımcıyı da kapımızı açtık. Franchise vererek büyümeyi hedefliyoruz. Yeme içme sektöründe en önemli konu, yatırımcısına güven veren bir markadır. Murano’s bu açıdan büyük bir yol kat etti. Yeni markamız da Murano’sun tüm özelliklerine sahip tek farkı, alt yapısı yeni şubelerle büyüyecek şekilde kuruldu. Yani artık Türkiye’nin dünya mutfağını sunabileceği bir markası var” diye konuştu.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=12630

Yazan - Ara 2 2019. Kategori Gündem. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes