İzmir’de Danilo rüzgarı esti

MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ünlü İtalyan Şef ve Yazar Danilo Zanna’yı ağırladı. Kent Meydanı’nda kurulan seyyar mutfakta yemek pişiren Zanna, eğlenceli tavırlarıyla İzmirlilere keyifli anlar yaşattı.

‘Toscana’nın Romantik Yemekleri’ Atölyesi ve İmza Günü etkinliği için İzmir’e gelen Zanna, MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kent Meydanı’nda kurulan mutfakta hünerlerini sergiledi. Mutfakta lezzeti yakalamanın püf noktalarını anlatan ünlü şef, kendisini izlemeye gelenlerle zaman zaman sohbet etti.

EN BÜYÜK AŞK KENDİNİZ İÇİN YEMEK YAPMAKTIR

 Yardımcı aşçılarla birlikte yemek hazırlayan Zanna, “İzmir o kadar sıcak bi yer ki. İzmirliler’i çok seviyorum. İzmir mutfağı İtalyan mutfağına çok yakın” dedi. Sevgililer Günü nedeniyle etkinliğe katılan Zanna, “En büyük aşk kendiniz için yemek yapmaktır” diye konuştu. Ünlü şef daha sonra ‘Danilo ile Mutlu Tarifler’ isimli kitabını imzaladı. İzmirliler, ünlü şef ile fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=16174

Yazan - Şub 18 2020. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes