Ata Grup’ta yıldönümü coşkusu

Ata Grup bünyesinde yer alan Ata Sağlık Hastanesi ve Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi yöneticileri ve çalışanları, kurumlarının kuruluş yıldönümlerini Marka Mekan’da düzenlenen geceyle kutladı. Şarkıcı Armağan Uzun’un sahne aldığı gecede sağlık çalışanları gönlünce eğlendi.

İzmir’de sağlık alanında önemli hizmetler veren Özel Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi kuruluşunun  14. Yılını, Özel Ata Sağlık Hastanesi ise 4. yılını tamamladı. Ata Grup bünyesinde birleşen her iki kurumun çalışanları ve yöneticileri, Balçova’daki Marka Mekan’da kuruluş yıldönümlerini kutladı. Gecede konuşan Ata Sağlık Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Safiye Yılmaz, “21 yıl önce birbirimizin elini tuttuk ve kardeş olduk. O kardeşlik hiç bozulmadı. En büyük gücümüz de bu oldu. Atagöz’den sonra ‘hastane’ hayalimizi gerçeğe dönüştürdük” dedi. Gecede çalışanlar arasında çekiliş gerçekleştirildi. Çekilişi hastane ortakları; Op. Dr. Mehmet Helvacıoğlu, Prof.Dr. Safiye Yılmaz, Op.Dr. Melih Türe ve Gülsün Erdinç birlikte yaptı. Geceye katılanlar geç saatlere kadar eğlencenin tadını çıkarttı.

 

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=3522

Yazan - Nis 4 2018. Kategori Magazin. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes