Seçmenlere buluştu, aydınlık yarınlar için oy istedi

24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kalan CHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Bedri Serter, bayramda da çalışmalarını sürdürerek, vatandaşların bayramını kutladı.  CHP 2. Bölge Milletvekili adayları ile birlikte bayramın 3 günü seçim bölgelerni karış karış gezen Bedri Serter, vatandaşlarla biraraya gelerek Türkiye’nin aydınlık yarınları için CHP’ye ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye oy istedi.

Seçim bölgelerinde vatandaşlardan büyük ilgi gördüklerini, Ak parti iktidarından bunalan halkın CHP’ye yöneldiğini belirten Serter, “CHP ikinci bölge milletvekili adaylarrımızla birlikte, bayramda mesai yaptık. Karşıyaka’dan Kiraz’a kadar seçim bölgemizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın bayramını kutladık. Vatandaşlar bize büyük ilgi gösteriyor. Bu ilginin 24 Haziran’da da sandığa da yansıyacağını düşünüyorum. CHP ve Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce, halkta büyük bir umut yaratmış durumda. Ak Parti iktidarının ekonomi, tarım politikaları altında ezilen insanlar artık yeni bir arayış içinde. Özgürlüklerin olmadığı, Hukukun işlemediği, OHAL sistemi altında kimse yaşamak istemiyor. Biz de onlardan Türkiye’nin aydınlık yarınları için destek istiyoruz. Bu desteği de alacağımızdan hiç şüphem yok” dedi.

CHP’nin bu seçimde oylarını büyük oranda artıracağını özellikle İzmir 2. Bölge’de oylarını önemli ölçüde artırarak Meclise çok sayıda vekil arkadaşları ile ülkelerine ve İzmir’e hizmet için gideceklerinin altını çizen Serter, “Bu seçimler ülke geleceği açısından çok önemli. Ya tek adam rejimi ile dünyadan izole olan, hukukun ve özgürlüklerin olmadığı bir ülkeyi tercih edeceğiz, yada  huzur, refah, aydınlık ve adaletin olduğu bir ülkede yaşayacağız. Bu seçimde vatandaşlarımızda bunun farkında. Bu doğrultuda sandıkta tercihlerini yapacaklardır” diye konuştu.

 

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=4431

Yazan - Haz 17 2018. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes