Başkan İnce Halkın ‘kantarına’ çıktı

Güzelbahçe Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Mustafa İnce hafta sonu mesaisini Yelki ve Çamlı mahallelerine ayırdı.

Yerel Seçimlere az bir süre kala çalışmalarına ara vermeden devam eden CHP Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa İnce Yelki Mahallesinde bulunan seçim bürosunun açılışını yaptı. Aralarında CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Yelkili vatandaşlarla seçim ofisinin açılışını yapan Başkan İnce, “ Yelki seçim ofisimizin açılışına geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz hafta Merkez Seçim Büromuzu İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Tunç Soyer ve vatandaşlarımızın katılımıyla açılışını yaptık. Bugünde Yelkimizde seçim bürosunu açıyoruz. Biz aslında seçim ofislerimizi çok önceden açmış ve çalışıyorduk. Bunlar sadece sembolik açılışlar. Biz sahadayız, çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz. Önümüzdeki haftadan itibaren artık sokak sokak ev ev vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinlemek için çalışmalarımızı hızlandıracağız. Artık durma zamanı değil hızlı bir şekilde vatandaşımıza dokunma onların sorunlarını dinleme zamanıdır. Biz 31 Marta kadar durmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. Açılışın ardından Yelki esnafını ve kahvelerdeki vatandaşlarla bir araya gelen Başkan İnce okey oyununda eksik olan bir oyuncunun yerine oturarak dördüncü oyuncu oldu. Bir süre vatandaşlarla sohbet eden Başkan İnce ardından Çamlı Mahallesine geçerek seçim çalışmalarına orda devam etti.

‘önemli olan halkın kantarıdır’

Çamlı Mahallesinde her cumartesi Açılan ‘Çamlı Kadın Üretici Pazarı’nı ziyaret eden Mustafa İnce kadınlarla sohbet etti, alışveriş yapıp hayırlı işler diledi. Çamlı Mahallesi’nde bulunan kahveleri de dolaşan Başkan İnce Çamlı Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ni de ziyaret etti. Kooperatifte bulunan kantarda tartılan İnce, “Burada tartılmak kolay, önemli olan halkın kantarına çıkıp, halkın kantarında tartılıp oradan geçmektir. 31 Mart Yerel Seçimleri bunun için iyi bir fırsat bizler için. Biz yaptıklarımızla ve yapacaklarımızla halkımızın karşısına çıkacağız. Halkımız eğer 10 yılda yapmış olduklarımızı beğenmişse ve devam etmemizi isterse ve de bunu geçersek o zaman halkımızın kantarında tartılıp sorunsuz bir şekilde bu sınavı geçmiş olacağız” dedi.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=5206

Yazan - Şub 25 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes