Yılmaz direksiyona geçti müjdesini verdi

Cumhur İttifakının Gaziemir Belediye Başkan adayı Nazmi Yılmaz, minibüs direksiyonuna geçti ve şaşkın bakışlar arasında gaza bastı.  Klakson sesleri ve alkışlar arasında Prenlik Mevkiine giren Başkan adayı Yılmaz, halka ulaşım müjdesini verdi.

Gaziemir ilçesinin sorunlarını da çözüm yollarını da iyi bilen Cumhur İttifakının Belediye Başkan adayı Nazmi Yılmaz, söylem ve müjdeleriyle halkın gönlündeki yerini zirveye taşıdı. Seçim kampanyasını her gün artan bir performansla sürdüren Yılmaz, bu kez şehir içi ulaşımın bel kemiği olan bir minibüsün direksiyonuna geçti. İlçe merkezinden topladığı vatandaşları klakson ve alkış sesleri arasında girdiği Prenlik Mevkiine götürdü.

31 MART MİLATTIR

Adnan Menderes Havalimanına yakın ama şehir içi ulaşım mağduriyeti yaşayan bir mevkide yaşamanın zorluklarına dikkat çeken Cumhur İttifakının Gaziemir Belediye Başkan adayı Nazmi Yılmaz, Prenlik Mevkii halkına ulaşım müjdesi verdi. Yılmaz, “Sevgi Mahallemizin Prenlik mevkiinde yaşayan kardeşlerimi sık sık ziyaret ediyorum. Geçmişten günümüze uzanan sıkı bir dostluğumuz mevcut. Bana intikal eden sorunlarını çözmek için gece gündüz çalıştım. Ulaşım mağduriyetlerinin çözümü için yerel yönetimlerin nerede ise her kademesine bilgi verdik. Yazılar yazdık. Olmadı. Sorunun çözümü için 31 Mart yerel seçimleri bir dönüm noktası olacak.  Söz veriyorum. 1 Nisan tarihinde şehir içi ulaşım minibüs hattı Prenlik’deki vatandaşlarımıza hizmet sunmaya başlayacak”dedi.

Prenlik halkı, Cumhur İttifakının Gaziemir Belediye Başkan adayı Nazmi Yılmaz’ın hayatlarına dokunan müjdesini coşku ile karşıladı. Başkan adayının ziyareti ve kendilerine verdiği ulaşım haberine teşekkür eden vatandaşlar yerel seçimde destek verecekleri Yılmaz’a başarı diledi.  

 

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=5364

Yazan - Mar 3 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes