Mövenpick Hotel İzmir çalışanlarına motivasyon pikniği

Mövenpick Hotel Izmir çalışanları, yaza merhaba pikniğinde buluştu. Her zaman konuklarını büyük bir titizlikle ağırlayan ekip, bu kez kendi eğlendi.

 Hafta sonu toplamda yaklaşık 120 kişinin katıldığı etkinlik, kahvaltı ile başladı. Urla Marika Beach’te düzenlenen piknikte senenin yorgunluğunu atan personel, oyunlar, hediye çekilişi, sürpriz ikramlar ve zengin açık büfe ile keyifli saatler yaşadı.

Balon futbolu, sumo güreşi, dart, çuval yarışı gibi oyunlarla renklenen piknikte, oyunları kazanan kişilere bir çok hediye dağıtıldı. Uçak bileti, akşam yemeği, market hediye çeki gibi sürpriz hediyelerin olduğu yarışmalarda, personel kıyasıya mücadele etti. Otelin baş aşçısı Murat Yıldız’ın özenerek ve bizzat hazırladığı menü de, oldukça beğenildi.

 Yarışmalar ve yemekle keyifli vakit geçiren ekip, Mövenpick Hotel Izmir İnsan Kaynakları Müdürü Merve Öneş’e ve otel yönetimine bu güzel etkinlik için teşekkür etti.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=6754

Yazan - May 7 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes