Westpark’ta 19 Mayıs coşkusu!


Tankar Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen, Ege’nin En Büyük Outlet’i Westpark Outlet Milli Mücadelemizin başlangıcının 100.yıldönümünde muhteşem bir fener alayı ve bando gösterisine ev sahipliği yapacak!

Yaptığı etkinlikler ve kampanyalarla İzmir de alışveriş merkezi deneyimine farklı bir soluk getiren, hız kesmeyen etkinliklerine her gün bir yenisini daha ekleyen Ege’nin en büyük Outlet’ i Westpark Outlet’ te 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı büyük bir coşku ile kutlanacak.

Alışveriş merkezinin her katının onlarca Türk Bayrağı ve Atatürk portreleriyle kaplanmış koridorlarında bu Pazar günü Gençlik ve Spor Bayramı bando gösterileriyle kutlanacak. 15:00 – 17:00 ve 19:30 seanslarında gerçekleşecek tamamı marşlardan oluşacak bandoya son seansta kostümlü animatörler eşliğinde fener alayı da eklenecek. Dileyen ziyaretçilerin ve AVM personellerinin de katılabileceği fener alayına ilginin çok yoğun olması bekleniyor.

 

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=6829

Yazan - May 17 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes