İzmir Mobilyacılar Odası’ndan örnek davranış

İzmir Mobilyacılar Odası (İZMOD) ihtiyaç sahibi öğrencilerin yüzünü güldürdü. Geleneksel İftar yemeğini iptal eden oda, öğrencilere ramazan kolileri ve bayram harçlığı dağıttı.

Her Ramazan ayında düzenlediği Geleneksel İftar yemeğinde sektör temsilcileri ve İzmir protokolünü buluşturan İzmir Mobilyacılar Odası bu yıl farklı bir uygulamaya imza attı. Yeni uygulamanın heyecanını taşıyan İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, “Her Ramazan ayında üyelerimiz ve sektör çalışanlarımızla düzenlediğimiz İftar sofralarında bir araya geldik. Bu sofrada kentimizin önemli isimlerini ağırladık. Yaşadığımız ekonomik durumu da dikkate alarak bu sene farklı bir şey yapalım istedik. Mobilya sektörümüzün geleceğinin teminatı olan gençlerimize yöneldik. Meslek liselerimizin Mobilya bölümlerinde eğitim gören gençlerimize Ramazan paketleri dağıttık. Çam sakısız çoban armağanı mukabilinden Bayram harçlıkları verdik.  Bu etkinliğimizin maddi yükünü Yönetim ve Denetim Kurulu ile oda üyelerimiz karşıladı”dedi.

İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan

GENÇLER SEKTÖRÜN GELECEĞİ

Kariyer Günleri başta olmak üzere farklı sebeplerle sık sık öğrencilerle bir araya geldiğini hatırlatan İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, öğrencileri desteklediklerini söyledi. Başkan Özkoparan, “Mesleki Eğitim veren kurumlarımız ile sıkı bir işbirliğimiz var. Sık sık gerek yöneticilerimiz gereksi öğrencilerimizle bir araya geliyoruz. Öğrencilerimizin mesleki eğitimlerini en iyi şekilde almaları için elimizden geleni yapıyoruz. Farklı kurumlarımızla burs çalışması başlatmıştık. Gelecek dönemde mobilya bölümünde okuyan öğrencilerimize imkanlar ölçüsünde burs çalışmamızı arttırmak istiyoruz”şeklinde konuştu.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=6838

Yazan - May 19 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes