Sağlık Sen Başkanı Özdemir’den Ramazan Bayramı mesajı

Sağlık Sen İzmir 2 No’lu Şube Başkanı Ekrem Özdemir

Sağlık Sen İzmir 2 No’lu Şube Başkanı Ekrem Özdemir, yayınladığı Ramazan Bayramı mesajında, “Yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan Ramazan Bayramı’nın gönüllerimizin huzur, dünyada sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına, bayram sevinciyle coşmasına vesile olmasını dilerim” dedi.

Sağlık Sen İzmir 2 No’lu Şube Başkanı Ekrem Özdemir, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Özdemir, Ramazan Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Milli ve manevi değerlerimizin özenle yaşatıldığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının perçinleştiği birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının yeniden tazelendiği bir bayramı daha hep birlikte idrak etmenin huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının geliştiği, kültür ve inanç değerlerimizin güç kazandığı özel günlerdir. Milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı, özel günlerden biri olan Ramazan bayramını yaşayabilmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Asırlardan beri birlik ve beraberlik içerisinde kutladığımız, yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan bu Ramazan Bayramı’nın gönüllerimizin huzur, dünyada sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına, bayram sevinciyle coşmasına vesile olmasını dilerim. Bu duygularla tüm sağlık camiasının, milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor; tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.”

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=7286

Yazan - Haz 3 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes