Burger King®’den serinliğin ötesinde tatlı hareketler

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, yazı, serinliğin ötesinde tatlı hareketlerle karşılıyor. Vişneli Tatlı, Dondurmalı Vişneli Tatlı, Nane Çikolata Dondurma ve Nane Çikolata Milkshake seçenekleriyle Burger King®, bu yaz tatlı severlere ferahlatıcı bir lezzet şöleni yaşatmaya hazırlanıyor.

TAB Gıda bünyesinde yer alan, Türkiye’de 650’den fazla restoranı ile hizmet veren Burger King® tatlı menüsüyle bu yazı tatlıya bağlıyor. Yaz aylarını yepyeni tatlarla karşılayan Burger King® bu yaz Vişneli Tatlı, Dondurmalı Vişneli Tatlı, Nane Çikolata Dondurma ve Nane Çikolata Milkshake’i lezzet severlerin beğenisine sundu.

Burger King® restoranları, tatlı menüsüne eklenen yeni lezzetlerle yaz aylarının en tatlı, en ferah noktası olacak!

Dışı çıtır hamur kaplı, içi enfes vişne dolgusuyla dolu Vişneli Tatlı, isteğe göre Sundae Dondurma ile de servis edilecek. Nane Çikolata Dondurma ve Nane Çikolata Milkshake seçenekleri ise yaz aylarının en tatlı ferahlatıcıları olacak.

Tatlı severler, Nane Çikolata Dondurma ile hem tatlı ihtiyaçlarını karşılayacaklar hem de yaz sıcaklarına lezzetli bir mola verecekler. Bu yaz Ferahlığın ve lezzetin içilebilir hali ise Nane Çikolata Milkshake olacak.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=7652

Yazan - Tem 2 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes