Bayram Eğlencesi İzmir Park’ta!

Bu bayram İzmir Park’ı ziyaret eden minikler birbirinden eğlenceli etkinliklerde buluşacak.

İzmir Park Alışveriş Merkezi Kurban Bayramı boyunca çocuklar için renkli etkinlikler hazırladı. 5-12 yaş arası tüm çocukların ücretsiz olarak katılabileceği etkinliklerde macera, eğlence, heyecan bir arada yaşanacak. Bayramın ilk günü 11 Ağustos’ta Minik İtfaiyeciler Atölyesi’nde bir araya gelecek olan çocuklar, 12 Ağustos Pazartesi günü Korsan Adası Atölyesi’nde korsan şapkalarını takarak denizlerin bu gizemli kahramanlarını tanıyacaklar. 13 Ağustos Salı günü Minik Astronotlar Atölyesi’nde bir araya gelecek olan çocuklar heyecan dolu bir uzay yolculuğuna çıkacak ve uzay hakkında birçok bilgi öğrenecekler. İzmir Park’ın Kurban Bayramı etkinlikleri 14 Ağustos Çarşamba günü Minik Bahçıvanlar Atölyesi ile sona erecek. Çocuklara çevre bilincini aşılamayı hedefleyen bu etkinlikte minikler aynı zamanda çiçek ekimini de öğrenecek.

Tüm katılımcıların sertifika alacağı etkinliklere kayıt yaptırmak için, etkinlik günü İzmir Park danışma birimine başvurulması gerekiyor.

 

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=8314

Yazan - Ağu 9 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes