Alfa Tıp Merkezi Turizm Fuarı'nda

Alfa Tıp Merkezi Turizm Fuarı'nda
09 Aralık 2023 - 13:25

Özel Alfa Tıp Merkezi; Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık ortaklığında düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya getiren Türkiye’nin en büyük Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi’nde yerini aldı.

İzmir’de butik görünümlü akıllı binasıyla dikkat çeken ve bu yıl içinde Almanya’nın Frankfurt kentinde açılacak şubesi ile Avrupa’da da hizmet vermeye hazırlanan Özel Alfa Tıp Merkezi’nin fuar alanının giriş holünde yer alan standı yoğun ilgi görüyor.

Turizm Fuarı’nda açtığı stant ile çok sayıda ziyaretçi ağırlayan Alfa Tıp Merkezi, sağlık konusunda detaylı bilgilendirmede de bulunuyor. Uzman hekimlerden oluşan kadrosuyla stantı ziyaret eden konuklarına sağlıkları ile ilgili şikayetleri hakkında detaylı bilgi veriliyor.

Ulusal ve uluslararası fuarlara katılım

İhtisasa fuarlarının iletişim ve iş bağlantıları kurmanın en hızlı ve güvenilir yolu olduğunu ifade eden Özel Alfa Tıp Merkezi İdari İşler Koordinatörü Cemile Baygün, “Sağlık alanında sadece İzmir ve Ege Bölgesi’nin değil; Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi çevre ülkelerden de hastaların güvenle başvurduğu bir sağlık kurumu olma hedefiyle böyle fuarlara katılmayı önem veriyoruz. Geçtiğimiz yıl Türkiye’nin en büyük ve Avrupa’nın 4. büyük tarım fuarlarından biri olan Agroexpo’da Sağlık Destek Sponsoru olarak yerimizi almıştık. Avrupa’ya açılma yolunda ilk adımlarını atan bir kurum olarak, uluslararası fuarlara da katılmaya çalışıyoruz. Almanya’nın Frankfurt Kenti’nde açacağımız şube ile ilgili hazırlıklarımız tüm hızıyla sürerken, bu yıl içinde hizmet vermeyi planlıyoruz” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum