Ankara'da tarihi zirve

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile Ankara'da CHP Genel Merkezi'nde bir görüşme yaptı.

Ankara'da tarihi zirve
07 Aralık 2023 - 22:18 - Güncelleme: 07 Aralık 2023 - 23:33

HABER: LEVENT HAMURCUOĞLU

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile CHP Genel Merkezi'ndeki makam odasında bir araya geldi.

Basına kapalı olarak gerçekleşen görüşmeden sonra CHP'li kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre; görüşmenin son derece samimi bir havada ve olumlu geçtiğinin işaretlerini aldıklarını, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile Başkan Tunç Soyer'in görüş alışverişinde bulunarak siyaset ve İzmir'i konuştuklarını bildirdi.  

CHP Genel Merkezi'nde bu akşam saatlerinde gerçekleşen görüşme sonucunda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e İzmir Kuş Cenneti'nin simgesi olan flamingo hediye ederek, teşekürünü iletti.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile görüşmesinden sonra sosyal medya hesabından şunları paylaştı:

"CHP Genel Merkezimizde Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel ile bir araya geldik. Cumhuriyetin ikinci yüzyılında, yerelden genele uzanan güçlü irademizle ülkemizi, kentlerimizi daha aydın yarınlara taşımaya kararlıyız. Sn. Genel Başkanımıza saygılarımı sunuyor, ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum."

Başkan Tunç Soyer'in sosyal medya hesabından paylaşımı sonucunda bir saat gibi kısa bir zaman içinde 8.133 beğeni ve binlerce olumlu yorum aldı. Yorumlar kısmında şu görüşler yer aldı:

* Sayın Genel Başkanım bu samimi ve içten samimiyet partimiz adına çok olumlu bizler Tunç beyin bir dönem daha başkan olmasını istiyoruz.

* Tunç Soyer aday olmalı, projeleri devam etmeli, tarım ve hayvancılığa, çiftçiye verdiği destek devam etmeli.

* Tunç Soyer başkanımız yola devam yolunuz açık olsun başkanım.

* İzmir'in sosyal ekonomik ve kültürel olarak kalkınması için gece gündüz var gücüyle çalışması görmezlikten gelinemez. Tunç Soyer başkanımızın yanındayız.

* Sayın Genel Başkanım bu güzel kucaklaşma, biz İzmirlileri çok mutlu etti. İzmirimiz Başkan Tunç Soyer ve sizi bu şekilde görmek ve geleceğe umutla bakmak için büyük bir adım olacak.

* İzmir'in dağlarında bizimde kalbimizde çiçekler açtı.

* Yolunuz açık olsun Tunç başkanımız.

* İçlerindeki samimiyet gülüşlerinden belli 31 Mart'ta artık zafere inancımız tam.

* Sonuna kadar yanındayız Tunç başkan.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum