Reklam

Cildinize gereken özeni gösterin

Cildinize gereken özeni gösterin
17 Mayıs 2020 - 22:45

Tchibo, bakımına her koşulda dikkat eden kadınları birbirinden pratik ürünler ile buluşturuyor. Tchibo’nun zamanı durdurmak isteyenlere özel tasarladığı Titreşimli Masaj Aleti, gün boyu yüz ve cilde masaj yapılmasına imkan tanıyacak. Masaj aleti kırışıklıkları azaltarak, daha genç kalınmasına yardımcı olacak. 
 
Tchibo’nun her zaman genç görünmek isteyenler için tasarladığı Titreşimli Masaj Aleti, ciltteki kan dolaşımını hızlandırarak kırışıkları azaltmaya yardımcı olacak. Masaj aleti kadınların ciltlerine bakım yaparken, aynı zamanda streslerini de azaltacak. 
 
Zamanı durduracak
Titreşimli masaj aleti çift başlıklı yapısı ile yüz ve tüm cilt bölgesi masajlarına uyum sağlıyor. Cildin kan akışını artıran ve kas dokusunu uyaran masaj aleti kırışıkları azaltarak zamanı durduracak. Elle uyumlu ergonomik yapısıyla dikkat çeken masaj aleti, pille yapısıyla istediğiniz her an yanınızda olacak. 
 
Bakımlı ve daha genç bir cilt vaat eden masaj aleti, sırt ve boyun bölgesindeki gerginlikleri de rahatlatacak. Kendi etrafında 360 derece dönen masaj topları ister tek ister çift başlıklı olarak kullanılabiliyor.  
 
Titreşimli Masaj Aleti’ne www.tchibo.com.tr  internet mağazasından 444 28 26 telefonla sipariş hattından ulaşabilirsiniz
 

Bu haber 109 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum