Karşıyaka Yelken Kulübü Yunanistan'a gidiyor

Karşıyaka Spor Kulübü Avek Yelken Şubesi Optimist Takımı, Yunanistan’daki 9. Nikos Sarikavazis Uluslararası Optimist Kupası Yarışları’na katılacak.

Karşıyaka Yelken Kulübü Yunanistan'a gidiyor
15 Şubat 2024 - 11:01
Atina’daki yarış 16-18 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Pire Flisvos Marina’da Nautical Club Paleo Faliro/Paleo Faliro Denizcilik Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenecek yarışa, ev sahibi Yunanistanlı sporcular ile Malta, Bulgaristan, İngiltere gibi birçok ülkeden çok sayıda genç sporcu katılacak. 

Karşıyaka Spor Kulübü Avek Yelken Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Özgür İnam, “Karşıyaka Avek Yelken Şubesi olarak yurtdışında önemli bir yarışa katılacağız. Türkiye’den farklı kulüplerin de bu uluslararası yarışa katılacağını öğrendik. Sporun temelini oluşturan kardeşlik, barış, sağlık ve mutluluğu en iyi şekilde yaşayacağımızı düşünüyorum. Sporcularımıza başarılar dilerim” dedi.
  
Karşıyaka Avek Yelken Şubesi’nin yarış kafilesi şu isimlerden oluşuyor:
Kafile Başkanı Allen Daniel Mason, Başantrenör Ertan Kaya, sporcular Alisa Kabakcıoğlu, Doruk Çamur, Ege Uras Rençber, Emir Tuna Çağlar, Kaan Arbak, Mila Aylin Mason, Rüzgar Koç, Sinan Sami Saatcıoğlu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum