Reklam
Reklam
Reklam

TED İzmir Koleji'nden pandemi süreci "Eğitimin Geleceğine Destek" indirimi

TED İzmir Koleji'nden pandemi süreci "Eğitimin Geleceğine Destek" indirimi
19 Mayıs 2020 - 15:57

Türk Eğitim Derneği’nin İzmir’de yanan meşalesi TED İzmir Koleji Covid 19 pandemi sürecinde yaşanan zorlu ekonomik süreçleri göz önünde bulundurarak “Eğitimin Geleceğine Destek” İndirim Kampanyası Başlattı. 30 Haziran’a kadar devam edecek “Eğitimin Geleceğine Destek” indirim kampanyası kapsamında; yeni dönem ilan edilen kayıt ücretleri üzerinden, eğitim-öğretim ücretinde %25 indirim, peşin ödeme yapmak isteyen veli ve veli adayları için de artı %5 indirim uygulanacak.

Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 1928 yılında kurduğu Türk Eğitim Derneği’nin İzmir’de yanan meşalesi TED İzmir Koleji; verdiği ayrıcalıklı akademik eğitim ile İzmir’de Cumhuriyet değerlerini ve misyonunu çocuklara aktarmaya devam ediyor.

Dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği Covid 19 pandemi sürecinde yaşanan zorlu ekonomik süreçleri göz önünde bulunduran TED İzmir Koleji, bu süreçte öğrencilerin ve velilerin yanında olarak, “Eğitimin Geleceğine Destek” indirim kampanyası başlattı. 

TED İzmir Koleji Kurucu Temsilcisi Açalya Öralay; “Süreci velilerimiz adına kolaylaştırmak, Türkiye’nin geleceği olan çocuklarımıza ve ülkemize borcumuzdur”

Konu ile ilgili konuşan TED İzmir Koleji Kurucu Temsilcisi Açalya Öralay; “Dünyamız ve ülkemiz zorlu bir süreçten geçiyor. Bu süreci velilerimiz adına kolaylaştırmak, bizim Türkiye’nin geleceği olan çocuklarımıza ve ülkemize borcumuzdur. Öğrencilerimizin hiçbir mağduriyet yaşamadan TED’li olarak okullarından mezun olmalarını ve daha nice çocuğumuzu TED kültürü, misyonu ve vizyonu ile yetiştirmeyi hayal ediyoruz. Bu sürece destek olmak için; 30 Haziran’a kadar devam edecek “Eğitimin Geleceğine Destek” indirim kampanyamızı başlattık. Kampanya kapsamında yeni dönem ilan edilen kayıt ücretlerimiz üzerinden eğitim-öğretim ücretimizde %25 indirim, peşin ödeme yapmak isteyen veli ve veli adaylarımız için de artı %5 indirim uygulanacak. Bu zor günleri hep birlikte aşacağımıza inanıyor, sağlıklı günlerde yeniden buluşmayı umut ediyoruz” dedi.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum