Başkan Yılmazlar Beydağ'a yeniden aday

Yaptığı başarılı çalışmalarla Beydağ'da önemli hizmetlere imza atan Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar ikinci dönem başkanlık için bugün dosyasını İlçe Başkanlığı’na teslim ederek aday adaylığını açıkladı. Kalabalık bir kitleye hitap eden Başkan Yılmazlar, “Sizlerle yarım kalan hizmetlerimizi tamamlamak için sizlerden bir beş yıl daha destek istiyorum” açıklamasında bulundu.

Başkan Yılmazlar Beydağ'a yeniden aday
01 Aralık 2023 - 20:12

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar ikinci dönem belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

ADAYLIK AÇIKLAMASINA YOĞUN İLGİ

Beydağ belediye binası önünden meclis üyeleri, muhtarlar, STK temsilcileri ve partililerle birlikte CHP ilçe binasına kadar kalabalık eşliğinde giden Feridun Yılmazlar parti binasının önünde CHP İlçe Başkanı Özlem Kaynak’a aday adaylık dosyasını teslim etti. 

Başkan Yılmazlar’ın aday adaylığı açıklamasına Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş de katılarak destek verdi. 

Aday adaylığını açıklayan Başkan Yılmazlar’ın konuşması sık sık coşkulu kalabalık tarafından tezahüratlarla kesildi.  

“BEŞ YIL DAHA DESTEK İSTİYORUM”

Kendisini dinlemeye gelen partililere ve vatandaşlara hitap eden Başkan Yılmazlar, ilçeye kazandırdıklarından bahsederek şunları söyledi:

"2019 yılında sizlerin desteği ile Beydağ’da bir aile olarak belediye başkanlığını kazandık. Geldiğimde ayırmayacağım kayırmayacağım demiştim, beş yıldır da dediklerimi yaptım. Her daim işçimin yanında oldum, onlar haklarını daha iyi savunsunlar diye sendikayı getirdik; hatta bugün DİSK Genel İş 4 Nolu Şube de yanımızda, onlara da çok teşekkür ederim. Aynı düşüncelerle sizlerle beraber olmak için, 31 Mart 2019’da ilçemize getirdiğimiz baharı 31 Mart 2024’te de tekrar sizlerle birlikte güzel Beydağ’ımıza getirmek için bir beş yıl daha sizlerden destek istiyorum. Bu mücadelede varlığınız, desteğiniz bana sorumluklar verdiği kadar, büyük bir mutluluk ve güç de veriyor. Sağ olun, var olun. Her birinize ayrı ayrı sonsuz şükranlarımı sunuyorum." 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum