Bülent Köklü Urla Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı

İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Urla Belediye Meclis Üyesi Bülent Köklü, CHP'den Urla Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Bülent Köklü Urla Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı
02 Aralık 2023 - 19:12 - Güncelleme: 02 Aralık 2023 - 20:13
Cumhuriyet Halk Partisi Urla Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Köklü, partisinin ilçe başkanlığına giderek dosyasını teslim etti. CHP Urla İlçe Başkanı Pelin Karasakal'a dosyasını veren Köklü, Urla'nın vakit kaybetmeye zamanı olmadığını, hizmete susamış hemşerileri için gece gündüz demeden çalışmaya hazır olduğunu vurguladı.   

İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Bülent Köklü, aynı zamanda Urla Belediye Meclis Üyeliği görevini de başarılı bir şekilde yaparak, hem Urlalı hemşerilerinin hem de İzmirlilerin gönlünde taht kurmuş bir siyasetçi olarak, 'Sevdamız Urla' sloganıyla yola çıktı.

"AYRIŞTIRICI DEĞİL BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIM"

Urla Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Köklü, "Parti gözetmeksizin herkesi birleştirici, ve insan odaklı bir çalışma içerisinde tüm Urla'yı kucaklayacak bir çalışma yürüteceğinin sinyalini buradan veriyorum" dedi. Urla'da yaşayan hiç kimsenin yalnız kalmayacağını vurgulayan Köklü, "şucu ve bucuların olmadığı bir Urla için yola çıkarak, katılımcı, yerel yönetim ve sosyal belediyecilik anlayışı ilkeleri ile yönetmeye talip oluyorum. Bugüne kadar üstlendiğim her görevde üstün çaba ve emek sarf ettim ve etmeye devam ediyorum. Bugünlere alınteriyle geldim. Siyaset basamağını teker teker çıkarak güzel Urla'mızı hak ettiği hizmet anlayışıyla tanıştıracağım için çok heyecanlıyım" dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum