İzmir için birlik zamanı

Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Bilal Doğan

Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Bilal Doğan saha çalışmalarına Gültepe’de devam etti. Gültepe’li esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Bilal Doğan “İzmir için birlik zamanı” dedi.

İzmir’in Gültepe Mahallesi’nde seçim çalışmalarına devam eden Ak Parti Milletvekili Adayı Bilal Doğan “Burası körfez manzaralı kentin en değerli yaşam alanı, lakin  çok önemli bir kısmı gecekondu yada imara aykırı çarpık yapılardan oluşuyor. Bu sorunu birlik içinde çözmek zorundayız” dedi.

Kentteki meslek örgütlerine, siyasi partilere ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne çağrıda bulunan Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Bilal Doğan ”İdeolojik belediyeciliği, siyasi kutuplaşmaları, tartışmaları, her türlü istismarı bir kenara bırakalım. Gültepe’yi adına yakışır biçimde imarını, altyapısını, ulaşım aksını, parklarını, sosyal yaşam alanlarını, okullarını, hastanesini  projelendirelim. Burada herkes kazanacak, herkesin yaşam kalitesi artacak. Herkes İzmir’in en güzel, en rahat ulaşılabilir, muhteşem körfez manzaralı semtinde, güvenli konutlarda huzur içinde yaşamanın keyfini yaşasın” diye konuştu.

GÜLTEPE KENTSEL DÖNÜŞÜMDE PİLOT BÖLGE OLMAYA UYGUN

Gültepe’de görüştüğü esnafların, vatandaşların ‘Türkiye’nin en büyük 3.  kentinin tam merkezinde köy hayatı yaşıyoruz, doğal gazımız bile yok’ dediğini hatırlatan  Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Bilal Doğan, konuşmasını şöyle sürdürdü “Bu siyaset üstü bir mesele. Herkes bir yana çeker, siyasi amaçlı istismar ederse işin içinden çıkılmaz, Mimarlarımız, mühendislerimiz, şehircilik uzmanlarımız, gerekirse sosyologlarımız, yerel yönetimlerimiz, merkezi hükümetimizin yetkilileri, milletvekillerimiz  hep birlikte İzmir’in kentsel dönüşümüne odaklanmalıyız. Bugün Gültepe her bakımdan İzmir’in ticaret, sanat ve kültür merkezi olmaya uygun, çok büyük potansiyeli olan bir semt.60 yılır yerinde patinaj yapıyor. Asfalt yapmak, parke taşı döşemekle bu iş çözülmez, topyekün, herkesin içine sindirebileceği, mutlu olacağı ortak bir çözüm için seferber olmalıyız. Yıllardır bunu dillendiriyoruz. Sayın Aziz Kocaoğlu  neyi bekliyor anlamış değilim” şeklinde konuştu.

 

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=4263

Yazan - May 29 2018. Kategori Genel, Siyaset. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]