MaviBahçe AVM’de şehre dönüş buluşması

MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İzmir’e dönüşü, Şehre Dönüş Buluşması ile kutluyor. ‘İzmir’e dönüş Mavibahçe’de kutlanır’ sloganıyla 15 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek etkinlikte konserler, eğlenceli oyunlar ve turnuvalar düzenlenecek.

Yazın bitişi ve okulların açılmasıyla birlikte şehre dönüş başlarken, MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi kente dönüşe özel bir etkinlik programı hazırladı. Kent Meydanı’nda 15 Eylül Pazar günü tüm gün boyunca sürecek etkinlikler, İzmirliler’e neşeli ve eğlenceli saatler yaşatacak. Dart Turnuvası, Kutu Oyunları ve Langırt Oyunu ile heyecanlı saatler yaşayacak İzmirliler, Saç Tasarım , Festival Makyajı ve Geçici dövme standlarında da her tarzda birbirinden farklı stile sahip olabilir ve festival heycanını yaşayabilirsiniz. MaviBahçe Kent Meydanı’nda düzenlenecek Tezgah Konseri ile eğlence doruğa çıkacak. MaviBahçe sosyal medya hesaplarından yürütülen yarışmaya katılanlar, etkinlik günü ünlü şarkıcı Emre Aydın ile tanışma ve fotoğraf çektirme şansını yakalayacak.

Emre Aydın

Emre Aydın Konseri Coşturacak
Katılımın ücretsiz olduğu Şehre Dönüş Festivali  ünlü şarkıcı Emre Aydın konseri ile final yapacak. Saat 20.00’de Kent Meydanında sahneye çıkacak Aydın, canlı performansı ile izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.

MaviBahçe, Müzik ve sanatın buluştuğu nokta
“İçimde İzmir Var” sloganıyla yola çıkan alışveriş ve yaşam merkezi, açıldığı günden bu yana şehrin kültürüne, dokusuna, ekonomisine değer ve canlılık katan organizasyonlara imza atıyor. Merkez, konser ve gösterilerin rahatça yapılmasına imkan sağlayan mimari özellikleri, yeşil ve geniş peyzajı, Kent Meydanı ile farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Sanat, müzik ve dansa verdiği önemi kendi bünyesinde bulunan atölyeler ile destekleyen MaviBahçe bünyesinde, ayrıca çocukların eğitim aldığı çocuk korosu bulunuyor. Balejim ile yapılan ortak çalışmalar ile çocuklara bale eğitimi verilirken, gösterilerini sergileme fırsatı da tanınıyor.  Devlet Opera Ve Balesi ile yapılan ortak çalışmalarla, konser ve gösteriler gerçekleştirilebiliyor. Bir çok ünlü sanatçının canlı performanslarını ve gösterilerini sergileme fırsatı bulduğu MaviBahçe Kent meydanı  daha bir çok konsere ev sahipliği yapmayı planlıyor.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=9522

Yazan - Eyl 12 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes