Fuarın gözdesi Avcılar İnşaat

Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı

İzmir’e bugüne kadar 4 bin 165 konut ve 467 işyeri’ kazandıran Avcılar İnşaat, İzmir Enternasyonel Fuarı’nda tek inşaat firması olarak yer aldı. 2 No’lu Hol’de yer alan Avcılar İnşaat stantı özellikle yurtdışından gelen ziyaretçilerin akınına uğradı. Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı, bankalarının konut kredisi faiz oranlarını indirme hamlesiyle başlayan satışların okulların açılmasıyla daha da artmasını beklediklerini belirterek “Bu hem sektör hem de alıcılar için büyük bir fırsat” dedi.

“Bu fuar bizim”
Avcı, gayrimenkul satışlarının arttığı bu süreçte fuarın, projelerini daha büyük kitlelere duyurmak için büyük bir fırsat olduğunu belirtti. Müşteri memnuniyetinin önemine dikkat çeken Avcı “Biz satışlarımızın yüzde 60’ını memnun müşteri aracılığı ile yapıyoruz. Bu fuarda da memnuniyeti duyup gelen geniş bir kitleyle karşılaştık” dedi. İzmir’de doğup büyüyen bir firma olarak, İzmir’e çok şey borçlu olduklarını söyleyen Avcı “Bu fuar bizim, burada olmak bizim görevimiz. İzmirliyi tanıyoruz, onlar için en iyisini istiyoruz. Bu yüzden doğru zamanda doğru lokasyon ve fiyatlama yapmaya özen gösteriyoruz. Standımıza olan yoğun ilgi de doğru bir iş yaptığımızın göstergesi” diye konuştu.

“1 yılda değil 1 günde kazanın”
Konut sahibi olmak isteyenlerin cesaretlendirmek istediklerini belirten Avcı bu ay boyunca fuara özel “Yüzde 15 iskontoya ek yüzde 20 iskonto” yaptıklarını söyledi. Avcı “Bankada duran paranızla bir yılda kazanacağınızı, bizden konut sahibi olarak bir günde kazanabilirsiniz” dedi. Avcı, ayrıca “Caddebostan Projesi” için de müşterilerin yüzde 15+yüzde 20 iskontolu fiyat üzerinden yüzde 30’unu peşin verdikten sonra kalanı için 0,99 faiz oranıyla kredi kullanılabildiğini hatırlattı.

Avcı, projelerinin tamamen İzmir’e yönelik olduğunu vurgulayarak “İzmir modern bir şehir, biz de modern yapılarla onların taleplerini karşılıyoruz. Herkes İzmir’de inşaat yapmaya çalışırken biz neden başka yere gidelim” dedi. Avcı daha sonra üç yeni projeleri daha olduğunu belirterek “Gaziemir’de çarşı, ofis ve konuttan oluşan bir proje üzerinde çalışıyoruz. Bu süreçte Çeşme’den gelen taleplere de kayıtsız kalamadık. Biri Aya Yorgi’de diğeri de Paşalimanında olmak üzere iki yeni projemiz daha olacak” diye konuştu.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=9526

Yazan - Eyl 12 2019. Kategori Gündem. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes