Bilfen Güzelbahçe öğrencileriyle teknoloji sohbeti

Bilfen Okulları, farklı meslek gruplarından kendilerine özgü ilgi alanları ve duyarlılıkları olan başarılı iş insanlarını ve öğretim üyelerini öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor.  Bu bakış açısıyla Bilfen İlköğretim Kurumlarının Güzelbahçe İlköğretim Okullarında düzenlenen başarı sohbetlerinin konuğu, İstanbul Ticaret Üniversitesi Mekatronik Mühendisi Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Alper ÖZPINAR oldu. ÖZPINAR, kodlama, yapay zekâ, endüstri 4.0 ve makine öğrenmesiyle ilgili çeşitli konularda bilgi ve birikimlerini ilköğretim kademesindeki Bilfenli öğrencilerle paylaştı.

Konuşması kapsamında;  kodlama, yapay zekâ, endüstri 4.0 ve makine öğrenmesi ile ilgili çeşitli konulardaki bilgi ve birikimlerini Bilfenlilerle paylaşan ÖZPINAR, yapay zekânın ne olduğu, nasıl gerçekleştiği, hayatın hangi alanında yer aldığı, gelecekte karşımıza çıkabileceği alanlar ve konu üzerine yapılan çalışmalarla ilgili öğrencilere oldukça ilgi çekici bir sunum gerçekleştirdi. Güzelbahçe Kampüsünde teknolojinin başlangıcı, gelişimi ve günümüzdeki yeri üzerine öğrencilerle sohbet eden ÖZPINAR,  sunumunu öğrencilerin meraklı sorularına cevap vererek tamamladı.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=13155

Yazan - Ara 12 2019. Kategori Gündem. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes