“Çok güzel hareketler 2″de “Sura İskenderli” sürprizi

Geçtiğimiz aylarda yayınlanmış olduğu ”Bir Daha Yak” şarkısı ile milyonların gönlünü fetheden ”Sura İskenderli”, yakın tarihte sevenleriyle buluşturduğu ikinci çalışması ”Hayalet” şarkısı ile de müzikseverleri çok bekletmeyerek sektörde kalıcını olduğununun sinyallerini verdi.
”Bir Daha Yak” ile 150 milyon görüntülenmenin üzerine çıkan genç ve başarılı sanatçı ”Sura İskenderli”nin şarkısının rüzgarı tüm dünyada esmeye devam ediyor. Geçtiğimiz akşam, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği televizyonların en çok izlenen başarılı programlarından ”Çok Güzel Hareketler 2”nin eğlenceli skeçlerinden birinin içinde yer alan ”Bir Daha Yak” izleyicinin ilgi odağı oldu.
Kliplerindeki farklı tarzı, güçlü yorumu ve şarkılarına yansıttığı özgün altyapıları ile ilgi odağı olan ”Sura İskenderli”, kısa sürede sektörün en genç, üretken ve en başarılı isimlerinden oldu.
Her hareketiyle dikkatleri üzerine çeken ”Sura İskenderli”nin çok sevilen ve müzik listelerinin zirvesinde yer alan ”Bir Daha Yak” şarkısı yoğun istek üzerine 2. kez ”Çok Güzel Hareketler 2” seyircisiyle buluştu.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=18226

Yazan - Mar 24 2020. Kategori Genel, Magazin. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes