İzmir Tercüme Ofisi Protranslate ile yeminli tercüme

İzmir Tercüme Ofisi, ülke genelinde farklı kategorilerde hizmet vermekte olan işinde uzman ve son derece etkili tercümanların bulunduğu, bir çeviri şirketi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Söz konusu bu şirket genel bağlamda İnternet Dünyasında son derece etkili bir potansiyele sahip Protranslate sitesini temel alarak hazırlanmış ve söz konusu sitenin, kontrol, bilinen her türlü, kurallarını benimseyerek çeviri ve çalışma hayatına devam etmektedir.

Dünya genelinde son derece etkili bir şekilde birçok bölgede binlerce çeviri bürosu, şirketi ve firması bulunmaktadır. Bu şirketler, gloaballeşen Dünya’nın gerekçelerini ortaya sunarak, son derece etkili bir şekilde çeviriler gerçekleştirebilmektedirler.

İzmir Tercüme Ofisi, Protranslate bünyesinde, bulunan bir çeviri şirketi olarak, alanında bulunan çevirmenler ile birlikte Dünya genelinde bulunan birçok uluslararası çevirmen şirketi ile yarışabilecek düzeydedir. Ülkemizin ve söz konusu coğrafi bölgenin en önemli çeviri büroları ve firmaları arasında bulunan, İzmir Tercüme Ofisi Protranslate sitesi dahilinde kendisini geliştirmektedir. Bu doğrultuda bünyesi dahilinde bulunmakta olan yazarları iki kısıma ayırmıştır. Söz konusu kısımlardan bir tanesi, İzmir Tercüme Ofisi genel çevirmenleridir… Bu çevirmenler genel bağlamda getirilen ve her alanda olabilen yazıların çevirilmesinde etkin olarak rol almaktadırlar. Bu söz konusu, genel çevirmenlerin haricinde, özel çevirmenlerde bulunmaktadırlar.

Özel çevirmenler ise alanlarında uzman olan kadrolardan oluşmaktadırlar. Bu kadrolar ise belli kategorilerde özel olarak uzmanlaşmış kimselerdir. Örnek olarak verilecek olursa, mühendislik, medikal ve hukuk alanında etkin olarak faaliyet gösteren etkili çevirmenlerde oluşmaktadırlar. Bu çevirmenler, alanlarına özel siparişlerde görev almaktadırlar.

Bütün bunların yanı sıra İzmir Tercüme Ofisi, müşterilerinin isteği üzerine, noter onaylı ve ıslak imzalı tercümelerde yapabilmektedirler. Bu tercümeler dahilinde müşterilerin isteklerine göre, noter onaylı ya da alanda görevli tercümanlar tarafından ıslak imzalı olarak yapılan ve hazırlanan çeviriler müşterilere istedikleri yol ile gönderilebilmektedir. Dilerlerse kendileri gelerek söz konusu tercümelerini alabilirler ya da kargo aracılığı İzmir Tercüme Ofisi bünyesi çalışanları sizlere etkin olarak gönderebilir.

Bu durumdan da anlaşılacağı üzere, İzmir Tercüme Ofisi her alan ve kategoride son derece etkili olarak çalışabilmektedir.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=4807

Yazan - Ağu 8 2018. Kategori Gündem, Kültür-Sanat. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]