Başkan Ali Engin itfaiyecilerle buluştu

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, İtfaiye Haftası dolayısıyla, Narlıdere İtfaiye Grup Amirliği’ni ziyaret etti. Başkan Engin “İtfaiyecilik kutsal bir görevdir. Her türlü olumsuz durumda, kendi canından önce halkını ve vatanını düşünen tüm itfaiyecilere minnet borçluyuz” dedi.

ŞÜKRAN BORÇLUYUZ

İtfaiye Haftası nedeniyle, İBB İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı Narlıdere İtfaiye Grubu’nu ziyaret eden Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, yaşamın her alanında canla başla mücadele eden itfaiye emekçileri ile buluştu, haftalarını kutladı. İtfaiyeciliğin kutsal bir meslek olduğunu dile getiren Başkan Engin “Şükran ve minnet borçluyuz” dedi.

 “KUTSAL BİR MESLEK”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Yaşamın her alanında, daha çok da olumsuz durumlarda, sizin için canla başla çaba sarf eden birilerinin olması güven verici bir olgudur. İtfaiye erleri, kendi yaşamlarını hiçe sayarak, halkı ve vatanı için canını vermeye hazır olan kutsal insanlardır. Sadece bu hafta değil, her an gönlümüzün bir olduğunun bilinmesini isterim. Kendilerini kutluyorum” dedi.  

 

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=9858

Yazan - Eyl 26 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]