İzmir Park 5 yaşında

Eşrefpaşa semtine yepyeni bir soluk getiren  İzmir Park Alışveriş Merkezi, 5. yıl dönümünü birbirinden renkli etkinliklerle kutlayacak.

İzmir’li Savranoğlu Group’un ilk Alışveriş Merkezi yatırımı olarak 2015 yılında  kapılarını açan İzmir Park, 5. kuruluş yıl dönümü kapsamında misafirlerine sürprizlerle dolu etkinlikler hazırladı. Karnaval havasında bir hafta sonunun yaşanacağı İzmir Park’ta, alışveriş keyfi ve eğlence bir arada yaşanacak

Sömestir ve Yıl Dönümü Coşkusu İzmir Park’ta!

25-26 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek  “Eğlenceli Bilim Gösterileri”nde çocukları bilimin heyecanlı dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkaracak olan İzmir Park hafta sonu boyunca renkli kortejlere de ev sahipliği yapacak. 25 Ocak Cumartesi günü Mimli Adımlar Korteji’nin gösterisiyle ziyaretçilerine keyifli bir pandomim gösterisi sunacak olan İzmir Park,  26 Ocak’ta kutlamalara ClownArt Citrus Parade ile devam edecek. Uzun bacak, tek teker bisiklet, jonglörler, dansçılar ve bandodan oluşan 11 kişilik ekip ziyaretçilere enerji dolu görsel bir şov sergileyecek.

 

  1. Yılda Yeni Markalar Geliyor!

“Kolay ve hızlı alışverişin adresi” sloganıyla yola çıkan İzmir Park’ın bugüne kadar 15 milyondan fazla ziyaretçi ağırladığını belirten Alışveriş Merkezi Müdürü Fulya Doğan Gülsün, bünyelerine katacakları yeni markalarla 2020 yılında da misafirlerini mutlu etmeye devam edeceklerini açıkladı. Yaptığı kampanyalar, etkinlikler ve sosyal sorumluluk projeleri ile İzmir Park’ın bulunduğu semte ve çevreye değer kattığını belirten Gülsün, “Bugüne kadar olan desteklerinden ve ilgilerinden dolayı tüm ziyaretçilerimize çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=15073

Yazan - Oca 23 2020. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]