AKRABA TOPLULUKLARINDAN KIRKPINAR’A BÜYÜK DESTEK

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Yaşar Kırkpınar

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Yaşar Kırkpınar’a hemşerileri ve akraba toplulukları tarafından verilen destek her geçen gün artarak devam ediyor.

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Yaşar Kırkpınar, akraba ve hemşeri toplulukları tarafından verilen iftar yemeğine katıldı. Ege Bölgesi ve İzmir Erzurum Dernekleri federasyonu tarafından Kırkpınar’a yapılan destek açıklamasının ardından İzmir’de yaşayan Kırkpınar ailesi ve akraba topluluklarından oluşan yaklaşık 10 bin kişi 2 gurup halinde iftar programı düzenleyip destek açıklamasında bulundular.  Bayraklı Manavkuyu ve Cengizhan mahallerinde verilen iftar yemeğine katılan Milletvekili adayı Yaşar Kırkpınar, akrabalarının ve hemşerilerinin birlik ve beraberlik içerisinde AK Parti ve şahsının etrafında birleşmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kalabalık ve coşkunun kendisini heyecanlandırdığını belirten Kırkpınar, “Geçtiğimiz günlerde Ege bölgesi ve Erzurum Dernekleri Federasyonu tarafından partime ve şahsıma yapılan destek açıklaması beni çok mutlu etmişti. Akraba, eş. Dost ve yakınlarım olarak sizlerin arkamızda olduğunuzu zaten biliyorduk. Çünkü biz bu yola birlikte çıktık. Ama böyle bir iftar sofrasında bir araya gelip bu ilgi ve teveccühü görmek beni daha da çok mutlu etti. İnşallah sizlerle birlikte çıktığımız bu yolda muvaffak olacağız” ifadelerini kullandı.

GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ TÜRKİYE

Kırkpınar, 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili genel seçiminin önemine de değinerek, “Son 15 yılda Türkiye’de büyük bir değişim yaşandı. AK Parti hayal edilemeyenleri yaptı, yapmaya da devam ediyor. Muhalefet, ‘Geldiğimiz zaman hizmetleri durduracağız’ diyor. Türkiye, bugün kendisini gelişmiş ülkeler seviyesine çıkaracak yatırımlar yaptı. Bu yatırımların sürmesi ve Türkiye’nin daha fazla büyümesi için 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçiyoruz. El ele verip güçlü bir şekilde cumhurbaşkanımızı seçip, güçlü bir parlamento oluşturacağız inşallah” diye konuştu.

 

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=4343

Yazan - Haz 9 2018. Kategori Genel, Siyaset. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]