İAOSB VAKFI Toplandı

vakif JPG

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Sağlık ve Eğitim Vakfı Mütevelli Heyet toplantısı yapıldı. Vakıf Mütevelli Heyet Başkanı Kadri Şeker’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Vakfın 2015 yılı faaliyet programı ve bütçesi görüşüldü.

Toplantıda Vakıf Başkanı Hilmi Uğurtaş 2014 yılı içinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Tariş İplik ile yaşanan dava süreci nedeniyle Vakfın istenilen maddi büyüklüğe ulaşamadığını ancak yapılan çalışmalar ile hayatiyetini sürdürdüğünü belirten Hilmi Uğurtaş ; “sanayici dostlarımızın katkı ve katılımları arttıkça Vakfımızın da gücü ve etkinliği artacaktır” dedi. Uğurtaş konuşmasında İAOSB olarak belirledikleri eğitim vizyonu doğrultusunda atılan en büyük adım olan İAOSB Nedim Uysal Teknik Anadolu Lisesi’nin başlayan eğitim çalışmaları ve yeni binasının inşaatı hakkında da bilgi verdi.

Vakıf Mütevelli Heyet Başkanı Kadri Şeker de  yapılan çalışmalardan dolayı Vakıf Başkanı ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederek, Nedim Uysal’ın yapılan okul yatırımına verdiği katkının diğer pek çok sanayicimize örnek olmasını diledi.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=2200

Yazan - Ara 2 2014. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes