Ünlü işadamı Mesut Sancak’tan Karşıyaka çıkışı

FOLKART Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak

FOLKART Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, diğer 6 İzmir kulübüyle birlikte forma reklamı verdikleri 2. Lig Beyaz Grup’taki Karşıyaka’nın yönetimiyle, kulüp formasında sözleşme şartlarına aykırı şekilde farklı bir inşaat firmasının reklamını daha taşıdığı için yaşanan anlaşmazlık sonrası sessizliğini bozdu.


Yeşil-kırmızılı yönetime yönelik daha önce bir bildiri yayınlayıp sözleşmeye uymaya davet eden Folkart’ın patronu Sancak, kişisel twitter hesabından sitemkar bir açıklama yaptı. Sancak, açıklamasında, “Diğer firma sponsorluk için Karşıyaka’ya 3.5 milyon lira ödeyecekmiş. İzmir futbolu adına bu bizi çok sevindirir. Hatta bu ay öderlerse, forma reklam hakkımızı da o firmaya hediye edip, Karşıyaka’ya bir önceki kadar daha karşılıksız bir katkıda bulunacağım. Söz!” ifadelerini kullandı.

Kaf-Kaf’a temmuz ayında sezonluk forma göğüs reklamı için 250 bin TL + KDV ödemesi yapan Folkart, sözleşmeye, “2017-18 futbol sezonunda takım formasında başka bir inşaat firmasının reklamı yer alamaz” maddesi ekletmişti.

Hatırlanacaği üzere yeşil-kırmızılılar ligde Sakaryaspor maçına Folkart’ın yanında sponsor HB Pehlivanoğlu İnşaat’ın da reklamıyla çıkmıştı.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=2902

Yazan - Eyl 8 2017. Kategori Gündem, Spor. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes