Başkan İnce, oyunu kullandı

Güzelbahçe Belediye Başkanı ve aynı zamanda CHP Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Mustafa İnce, oyunu YakaMahallesi’ndeki Bilim Koleji’nde kullandı. İnce, “Seçimler Güzelbahçemiz, İzmirimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun. Kazanan demokrasi olsun, kazanan Türkiyemiz olsun” dedi.

Yoğun bir seçim maratonunun ardından seçmenler sandık başına giderken, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce de eşiNilüfer İnce ile birlikte Yaka Mahallesi’ndeki Bilim Koleji’nde kurulan 1052’nolu sandıkta oy kullandı. Sabah saatlerinde oyunu kullanmakiçin geldiği sandık başında vatandaşlarla sohbet eden Başkan İnce bir süre kuyrukta bekledi, sırası geldikten sonra oyunu kullandı.

Oy attıktan sonra açıklama yapan İnce şunları söyledi: “Bugün ülkemizde bir demokrasi sınavı veriyoruz. Biz halkın dediği olsun diyoruz. Oyumuzu kullandık. Ülkemize hayırlı olsun. Biz çıkacak sonuca saygılıyız. Seçimler Güzelbahçemiz, İzmirimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun. Tüm adaylara başarılar diliyorum. Sorunsuz bir seçim süreci geçirdik. Umarım olaysız, huzurlu bir seçim olur. Kazanan demokrasi olur, kazanan ülkemiz olur” dedi.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=5932

Yazan - Mar 31 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes