Grup Kemeraltı’ndan ikinci klip

İzmir’de 2009 yılında kurulan Grup Kemeraltı, “Dar Gelir” isimli şarkılarına Foça’da klip çekti.  Karşıyaka Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Zekeriya Hocalar ile Yavuz Arıkan’ın kurduğu Grup Kemeraltı, ikinci klipleri olan Dar Gelir’e büyük ilgi olduğunu belirterek kısa sürede büyük beğeni topladıklarını dile getirdi.

Karşıyaka Belediye Tiyatrosu oyuncularının gönüllü rol aldığı klibin yönetmenliğini Tolga Barman, görüntü yönetmenliğini ise Öskan Emre yaptı. Foça’nın mistik ortamında duygusal anları aktaran klipin çekimleri bir hafta sürdü. Söz ve müziği Aykut Alan’a ait  Dar Gelir isimli şarkının prodüktörlüğünü Yavuz Arıkan yaptı.

Grup Kemeraltı’nın sanat sevdası ile hayat bulduğunu belirten grubun solisti Zekeriya Hocalar “  Büyük özverilerle dört yıllık çalışma sonucu Tek Tabanca isimli albüm oluştu. İlk klibimiz Çırılçıplak şarkısı için  oldu, beğeni topladı. Grubumuz aktif programlara çıkamasa da kendi içinde çalışmalarını sürdürdü. Yeni klip çekimi için destek bulunca gönüllü bir çalışma ekibi oluşturduk. Özveriyle hazırlanan klip ve şarkı büyük beğeni almaya başladı. Gelecek için büyük hayallerimiz var” dedi.

 

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=6029

Yazan - Nis 4 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes