İTO Başkanı Mahmut Özgener İzmirUP’ta

Türkiye Girişimcilik Vakfı İzmir Fellowlarının düzenlediği İzmir’in en ilham verici girişimcilik etkinliği İzmirUP, 10 Mayıs Cuma günü İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener’in de katılımıyla gerçekleşiyor.

Türkiye’de girişimcilik konusunda farkındalık yaratmak, girişimcilik kültürünü yaymak ve girişimciliğin bir kariyer alternatifi olduğunu gençlere aşılamak isteyen Girişimcilik Vakfı’nın İzmir Fellowları tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen İzmirUP, 10 Mayıs saat 10:00’da İzmir Ticaret Odası’nda gerçekleşecek.

İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener

Yeni girişimcileri İzmir’e kazandırmak ve İzmir için bir marka yaratmak amacıyla hayata geçirilen İzmirUP, girişimciliğe adım atmak isteyenlere İzmir’in ve Türkiye’nin tanınan girişimcileriyle tanışma imkanını sunuyor. İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener’in açılış sohbetini gerçekleştireceği etkinlikte farklı sektörlerden önemli isimler konuşmacı olarak bulunuyor. Gün boyu girişimcilik ve yatırım serüvenlerinin anlatılacağı etkinlikte ayrıca e-spor paneli de gerçekleşecek.

Etkinliğin konuşmacıları arasında Nfinity Games Medya Direktörü Burak Aydoğan, Flank Esports Kurucusu Efe Kethüda, Royal Youth Kurucusu Can Gürsu, Core Strategy Kurucusu İhsan Elgin, Idema Kurucusu Ali Ercan Özgür, EGİAD Melekleri İş Geliştirme ve İletişimden Sorumlu Melisa İtmeç, Ege Genç İş Adamları Dernekleri Federasyonu İcra Kurulu Üyesi Özüm İlter Demirci, Egiad Melekleri Frederic Pagy, Egiad Melekleri Filip Minasyan, Lidyana Kurucusu Hakan Baş, İş Bankası Girişimcilik Bölümü Müdürü ve Workup Kurucusu Emre Ölçer ve BKM Pazarlama Müdürü Selen Karaca yer alıyor.

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=6730

Yazan - May 6 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes