Yeminli Mali Müşavirler iftarda bir araya geldi

İzmir Yeminli Mali Müşavirler Odası tarafından düzenlenen “Geleneksel İftar Yemeği” Oda yönetimi, meslek mensupları ve bürokratların katılımlarıyla yapıldı.   

30 Mayıs 2019, Perşembe akşamı Swissotel Büyük Efes  İzmir otelinde yapılan iftar yemeğine İzmir YMM Odası Üyeleri eşleri ile katıldı.

İzmir Yeminli Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Karakaş

İzmir Yeminli Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Karakaş “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz, iftar yemeğimizde bir arada olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bildiğiniz gibi seçimlerden yeni çıktık. Başkanlık görevimin ilk etkinliği olarak düzenlediğimiz İftar yemeğimize katılan meslektaşlarıma ve tüm değerli misafirlerimize teşekkür ediyorum. Ramazan ayı gönüllerin merhamet dolduğu, sevgi ve saygının esas olduğu, büyüklerin sabırlı küçüklerin vefakâr olduğu aydır. Ramazan ayının bütün milletimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim. Mübarek ramazan ayımız kutlu olsun” dedi.

Çok sayıda katılım ile gerçekleşen yemekte İzmir Yeminli Mali Müşavirler Odası Üyeleri iftar yemeği vesilesi ile bir araya geldikleri için memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

 

URL: http://www.egemenlik.com.tr/?p=7249

Yazan - May 31 2019. Kategori Genel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
300x250 ad code [Inner pages]

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | Tasarım Gabfire themes